Още двама медици станаха жертви на коронавируса

OFFNews 01 December 2020 в 15:59 2035 0
Още двама медици станаха жертви на коронавируса

Снимка Pixabay

Почина пулмологът д-р Николай Колев, един от доайените на пневмофтизиатрията в Русе, дълги години работил в Тубдиспансера, сега СБАЛПФЗ, съобщиха от лечебното заведение. 

Медикът се е борил с инфекцията от няколко седмици, но не е успял да надвие вируса. 

Жертва даде и Спешният център в Айтос. Там битката с COVID-19 е загубил фелдшер Васил Стоянов.

Васил Стоянов е бил приет в реанимацията на УМБАЛ Бургас в много тежко състояние и въпреки усилията на лекарите не е успял да се пребори с болестта.

Поклон пред паметта им!

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    Как се пише змейска сага? Авторът на