Над 80 човека, пострадали на леда в София, потърсиха помощ в университетската болница "Пирогов" днес до 14.00 часа, съобщиха от лечебното заведение.
Най-младият пациент е на 20 години, а най-възрастният е над 80-годишен. Най-тежко са пострадали жени в пенсионна възраст, които са с фрактури на бедрената кост.
17 от потърсилите медицинска помощ остават за лечение в болницата и им предстоят операции заради тежките травми.
Медиците напомнят по-възрастните при възможност да не излизат през тези дни и да се избягват заледените участъци.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел