Медик от Центъра за Спешна помощ в Пазарджик почина от коронавирус, съобщи БНТ.
От здравното министерство са уточнили пред Националната телевизия, че става въпрос за фелдшер.
68-годишният фелдшер е починал днес, като в продължение на месец е бил в реанимация.След завръщане от отпуска в началото на август, е установено, че е болен от коронавирус.
Във Фейсбук групата на Спешна помощ - Пазарджик публикуваха снимки на техен служител, под които медици и граждани изказваха съболезнования.
Според данните на Националната информационна система у нас, 1004 е общият брой на медицинските служители, заразени с коронавирус. Един нов случай на лекар е регистриран през изминалото денонощие.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни