Благоевград затваря нощните заведения за две седмици заради усложнената обстановка с COVID-19, съобщи бТВ.
Мярката влиза в сила от тази вечер.
Решението е на областния кризисен щаб. Взето е и решение Плановите операции в областта се преустановяват до края на ноември.
Преди седмица кметът на Благоевград Румен Томов обяви, че забранява масовите събития на закрито, след като малко по-рано градът бе обявен като червена зона.
Томов обясни, че в рамките на две седмици се преустановяват сватби, кръщенета и мероприятия от този тип.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел