Центърът за спешна медицинска помощ в София получи дарение - напълно оборудвана линейка.
Линейката е закупена от Общинска банка, а част от средствата бяха събрани по време на благотворително събитие.
Сред официалните гости на церемонията по връчването на ключовете бяха зам.-министърът на здравеопазването д-р Бойко Пенков, д-р Ивиан Бенишев, директор на Дирекция „Спешна помощ“ в Министерство на здравеопазването, д-р Данчо Пенчев, директор на СРЗИ, д-р Делян Георгиев, кмет на Район „Изгрев“ София, изпълнителният директор и председател на Управителния съвет на Общинска банка г-н Неделчо Неделчев.
Сред гостите на събитието бяха и медицинските екипи, участвали в спасяването и транспортирането в България на тежко пострадали младежи от трагедията в Северна Македония.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел