Многопрофилната болница за активно лечение "Рахила Ангелова" в Перник набира доброволци, студенти по медицина, които да помагат при лечението на пациенти с COVID.
Болницата се нуждае от 10 медицински сестри и 8 санитари.
Доброволците ще помагат в Инфекциозно отделение, Първо и Второ вътрешни отделения, Спешно отделение и Отделението по анестезиология и интензивно лечение, които работят със заразени пациенти.
Ситуацията в пернишката многопрофилна болница не е по-различна от останалите болници в страната. Голяма част от работещите в лечебното заведение са в пенсионна възраст, подчертават от МБАЛ "Рахила Ангелова".
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни