Легендата на женския тенис Мартина Навратилова съобщи, че се излекувала от рак на гърдата и на гърлото. 66-годишната Навратилова обяви през януари, че е болна във фаза 1 от ноември миналата година, но е оптимист за лечението си.
Родената в Чехословакия натурализирана американка има 59 титли от Големия шлем на сингъл и на двойки и е считана за една от най-великите в тениса.
"Изследванията показаха, че вече нямам рак. Остават ми още процедури с радиация на дясната гърда, но само за две седмици и това е повече превантивно", каза Навратилова, цитирана от Ройтерс.
Бившата тенисистка беше диагностицирана с рак на гърдата и през 2010 година, но се излекува.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден
Американският Сенат символично задължи Тръмп да пита Конгреса, ако иска да воюва с Иран
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му
Никола Цолов се запътва към Формула 1, пишат испански медии