Най-добрият ни тенисист Григор Димитров ще пропусне турнира от сериите АТП 500 в Акапулко (Мексико).
Състезанието с награден фонд 2 206 080 долара ще се проведе от 26 февруари до 2 март.
Димитров планираше участие в надпреварата и бе в списъка с участници, обявен в края на януари от организаторите.
Българинът вече беше заменен в основната схема от германеца Даниел Алтмайер, съобщи италианският журналист Марио Бокарди.
Следващото участие на Григор Димитров се очаква да бъде на турнира в Индиън Уелс (САЩ), а след това планира да играе и в Маями (САЩ) през март.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел