Трима младежи на 20 г. и 21 г. отиват на съд заради грабеж на оборота от заведение, въоръжени с детски пистолет.
Парите им трябвали, за да идат на дискотека.
Пишман похитителите паркирали на паркинг пред заведение и изчакали в него да остане само един клиент. Нахълтали с викове: „Горе ръцете!“, „Не мърдайте!“, „Оборота!“, а единият от тях размахал "пистолета". Заплахата обаче свършила работа и младежите успели да задигнат 280 лв. и 20 евро.
Престъплението им е доказано по безспорен и категоричен начин от събраните доказателства – ДНК експертизи, разпознавания на лицата по снимки, разпити на свидетели. Причинените щети са възстановени.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен