44-годишен мъж отива на съд в Сандански след като се заканвал с убийство и причинил лека телесна повреда на жената, с която живеел, съобщиха от районната прокуратура в Благоевград.
Обвиняемият Р.Г. е осъждан многократно за тежки престъпления. От 7 години мъжът живеел на семейни начала с М.Г., с която имали две деца.
През ноември 2023 г., след изтърпяване на поредното му наложено наказание „лишаване от свобода“, Р.Г. се прибрал в дома си в Сандански. Първоначално отношенията в семейството били нормални. Впоследствие обаче започнал да злоупотребява с алкохол и да проявява агресия.
Делото продължава в съда.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия