Мъж отива на съд в Сандански, пиел и биел жена си

OFFNews 19 February 2025 в 15:32 5123 0

Снимка Архив

44-годишен мъж отива на съд в Сандански след като се заканвал с убийство и причинил лека телесна повреда на жената, с която живеел, съобщиха от районната прокуратура в Благоевград.

Обвиняемият Р.Г. е осъждан многократно за тежки престъпления. От 7 години мъжът живеел на семейни начала с М.Г., с която имали две деца.

През ноември 2023 г., след изтърпяване на поредното му наложено наказание „лишаване от свобода“, Р.Г. се прибрал в дома си в Сандански. Първоначално отношенията в семейството били нормални. Впоследствие обаче започнал да злоупотребява с алкохол и да проявява агресия. 

Делото продължава в съда.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    С раздаване на пари раждаемост не се подобрява