В Анкара и Подгорица ни поздравиха за 3 март

OFFNews 04 March 2021 в 18:24 4610 0
В Анкара и Подгорица ни поздравиха за 3 март

Снимка МВнР

Турция и Черна гора ни поздравиха по повод 3 март, осветявайки в цветовете на българския флаг емблематични сгради.

Кулата Атакуле - символ на турската столица, бе осветена с цветовете на националния ни трибагреник по инициатива на посолството ни в Анкара.

На 125-метровата кула беше изписано поздравление „Честит национален празник на България“ на турски и английски език.

Светлинният надпис предизвика интерес и положителни реакции сред жителите и гостите на Анкара.

Анкара. Снимка: МВнР

Емблематичният мост Милениум в Подгорица също грейна в бяло, зелено и червено.

С любезното съдействие на община Подгорица посолството ни организира светлинно шоу на най-големия мост в черногорската столица.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира