Тръмп показа среден пръст на работник в автомобилен завод

OFFNews 14 January 2026 в 10:00 4389 3
Доналд Тръмп

Снимка Getty Images

Доналд Тръмп се качва на своя самолет Еър Форс 1 след посещението в Мичиган.

Американският президент Доналд Тръмп бе заснет да показва среден пръст на работник в автомобилен завод в Детройт, Мичиган, съобщава холивудското издание TMZ.

На видеозапис с лошо качество се вижда как човек вика по президента, а в отговор той показва среден пръст.

Според американски медии служителят е нарекъл Тръмп "защитник на педофил".

От Белия дом защитиха реакцията на президента.

"Луд човек крещеше свирепи обиди в пристъп на ярост, а президентът отговори по напълно подходящ и недвусмислен начин", казва в отговор до АФП директорът на Белия дом по комуникациите Стивън Чунг.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    3090

    3

    helper68

    15.01 2026 в 21:15

    Уволненият получил 800 хил.долара дарение..
    Отстранен служител на Ford, който се е заяждал с Тръмп, е събрал над 800 000 долара дарения в GoFundMe
    Кампаниите на GoFundMe са събрали над 800 000 долара за служител на Ford, който е бил отстранен от работа, след като е критикувал Тръмп.
    Видео показва как Тръмп показва среден пръст, след като някой му извика „защитник на педофили“.
    United Auto Workers, синдикатът, който представлява завода на Ford, заяви, че преразглежда отстраняването на служителя.
    Служител на Ford, който беше отстранен от работа след като се изказа с критики към президента Доналд Тръмп, предизвика вълна от подкрепа за набиране на средства чрез краудфъндинг.
    Даренията от GoFundMe, на обща стойност над 800 000 долара за по-малко от 24 часа, идват, след като работникът от линията на Ford, Ти Джей Сабула, заяви пред The ​​Washington Post , че е закачил Тръмп по време на посещението на президента на работното му място.
    Business Insider

    1015

    2

    Шпагата

    14.01 2026 в 10:30

    Този "прекрасен" жест неминуемо ще му спечели още някой друг процент неодобрение ..

    2985

    1

    Джендо Джедев

    14.01 2026 в 10:07

    "Луд човек крещеше свирепи обиди в пристъп на ярост, а президентът отговори по напълно подходящ и недвусмислен начин"

    За простаци като Краснов това е напълно подходящ начин, да. И, естествено, всички, които не му викат "Евала, чуек!", са луди. ;)
     
    X

    Йордан Иванов: Ако стана председател на ДСБ, ще предложа Радан Кънев и ген. Атанасов за заместници