Силна експлозия разруши сграда в столицата на Италия Рим, съобщават в. "Кориере дела сера" и италианската новинарска агенция АНСА, цитирани от БТА.
Според "Кориере дела сера" сградата е била на 3 етажа, а според АНСА - на 2.
Взривът е станал тази сутрин малко преди 09:00 часа. Според разкази на очевидци преди срутването се е чул силен тътен „като от бомба“, а в района се е разнесла миризма на газ.
На мястото на инцидента са пристигнали карабинери, полиция и пожарникари. Те са извадили един човек изпод развалините, който е шотландски гражданин. Мъжът е със 70 процента изгаряния.
Целият район е отцепен от полицията, работи се по версия взрив на газова бутилка.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел