Полицай ритна в главата повален демонстрант на улица "Гурко" - в отсечката между улица "Шишман" и булевард "Васил Левски".
На кадрите, с които OFFNews разполага, се вижда как към 19:20 ч. шестима служители на реда са обградили повален на улицата демонстрант, а след това единият от полицаите го рита в главата.
Тази вечер напрежението ескалира на протеста срещу ръководството на Българския футболен съюз и Борислав Михайлов - бомбички и димки полетяха в района на Националния стадион, наложи се силите на реда да използват водно оръдие.
От жардармерията на няколко пъти призоваха с мегафон демонстрантите да се успокоят, но това не се случи и униформените използваха водното оръдие, за да прекратят ексцесиите.
Беше докарано и второ водно оръдие, а полицаите използваха сила и разпръснаха множеството. Има пострадали полицаи и фенове.
Националният отбор на България по футбол играе тази вечер от 19:00 часа европейска квалификация срещу Унгария при закрити врата на стадион "Васил Левски".
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
7450
6
17.11 2023 в 11:27
4000
5
17.11 2023 в 11:14
Готови са да бият , да палят , да рушат и да бъдат пребивани за някакви тъпи ограничения , НЕ и за бъдещето си , страната си , средата си...И тъпо и трагично...
2100
4
17.11 2023 в 07:13
Нал' тъй?! (ジ)
21929
3
16.11 2023 в 22:16
Милицията, от друга страна, ...
2500
2
16.11 2023 в 21:33
24373
1
16.11 2023 в 20:58
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други