Петъчният протест събра около 150 души

Лилия Христова 22 November 2013 в 20:54 4426 14
Протест Снимка: Константин Павлов
Протест Снимка: Константин Павлов

 

 Oколо 150 протестиращи се събраха пред главния вход на парламента тази вечер, за да заявят недоволството си от правителството на Пламен Орешарски.

Атракцията на вечерта беше рап изпълнение на младеж с българското знаме на раменете си, който призова за общонационално обединение срещу властта.

Антиправителствен протест мина без инциденти и утихна малко след 20:00 часа, след като по-голямата част от хората се разотидоха.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

     
    X

    Политическата криза ни направи по-богати, причините са две