Правителството даде под наем две помещения в центъра на София на НФСБ и България без цензура (БДЦ).
Политическа партия „Национален фронт за спасение на България” ще ползва под наем втория етаж от сградата на ул. „Цар Калоян” №10 в София. Имотът, който ще ползва под наем ПП „Български демократичен център“ се намира на ул. „11-ти Август“ №5А също в София.
Коалицията от партии „Патриотичен фронт”, в чийто състав е регистрирана и ПП „НФСБ”, е получила 7,28% , а като част от коалиция „България без цензура“ ПП „БДЦ“ е получила 6,25% от действително подадените гласове на изборите за 43-ото Народно събрание, като по този начин се изпълняват условията за предоставяне на държавен имот под наем, регламентирани в Закона за държавната собственост и Закона за политическите партии, уточняват от пресцентъра на правителството.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
29.07 2015 в 13:29
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други