Президентството внимателно следи всякакъв вид информации и президентът ще реши дали е нужно свикването на Консултативния съвет за национална сигурност, заяви пред бТВ вицепрезидентът Илияна Йотова.
Изказването ѝ е по повод новата фаза на войната в Украйна. Тя заяви, че частичната мобилизация в Русия и планираните референдуми ще задълбочат конфликта.
Йотова е категорична, че служебният кабинет си върши добре работата.
"Както виждате, всички министерства са на бойна нога, има изявление и на нашия военен министър. Ако се наложи може да се свика и КСНС, но преди това трябва да бъдат изчерпани всички законови форми. Паниката е най-лошият съветник в такава ситуация", добави тя.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
4330
4
08.10 2022 в 20:12
-5580
3
22.09 2022 в 15:08
13325
2
22.09 2022 в 13:07
17487
1
22.09 2022 в 12:45
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му