Депутатите от БСП ще участват за първи път в заседание на парламента след напускането си на Народното събрание на 17 февруари, но във Велико Търново за 140 г. от приемането на Търновската конституция.
Това е решено на извънредно Изпълнително бюро вчера, първо след пленума за евролистата в неделя, на което обаче темата с кандидатите за евродепутати не била коментирана. Бойкотът на редовните заседания на НС от левицата продължава.
Домакин тържественото заседание е председателят на Народното събрание Цвета Караянчева.
То ще започне в залата на Учредителното събрание след възстановка на събитията от 1879 г.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел