Мечка изяде супата на заспали руснаци

05 October 2013 в 18:11 5513 6
Снимка: sxc.hu
Angry Brown Bear in Meadow - high Grass

Тази нощ във вила в руския град Уст-Илимск (Иркутска област) е влязла мечка и е изяла супата, която домакините оставили на верандата.

Според официалното съобщение на полицията в Иркутска област, собствениците не са прекарали нощта във вилата, която била в ремонт, а в друга постройка в двора.

През нощта те чули шум и видели мечката, която вечеряла с още топлата супа.

Полицаи са прогонили животното с изстрели във въздуха.

При инцидента няма пострадали.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски