Най-силният ни тенисист Григор Димитров бе засечен в любопитна компания в Париж в началото на седмицата.
20-годишният хасковлия, който в момента е №83 в света, се появи заедно с най-силната американска тенисистка Серина Уилямс, разкрива New York Post.
В материала си изданието дава и подробности, обяснявайки, че Гришо и 30-годишната бивша №1 при тенисистките обядвали в модния парижки ресторант L’Avenue, след което триумфално се разходили из улиците. След това посетили и Айфеловата кула.
Според източника на New York Post, Димитров и носителката на 13 титли на сингъл от турнири от Големия шлем "демонстрираха отлично настроение, като очевидно се наслаждаваха на компанията си; това доста приличаше на първа среща".
Двамата обаче явно не са имали много време, тъй като във вторник вечер Серена вече бе в Бостън за предстоящия мач от турнира за "Фед Къп" между Съединените щати и Беларус.
Американката дори публикува снимка от парижкото си приключение в социалната мрежа.
Както е известно, Серена има апартамент във френската столица, а Димитров тренира в академията "Муратоглу" в Париж.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро
Москва удари Киевска област с Орешник, най-малко 4 жертви на руските атаки
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро