70-годишна индийка роди първото си дете

OFFNews 11 May 2016 в 12:51 3854 1
70-годишна индийка роди първото си дете
Щастливото семейство

Индийка, чиято възраст е около 70-те години, роди първото си дете - здраво момченце.

За жената и нейния съпруг това е първо дете в 46-годишния им брак.

Индийката е забременяла чрез ин витро процедура.

Възрастта на индийката е неясна, като по думите на лекарите от клиниката, тя е обяснила, че е няколко години по-млада от 79-годишния си съпруг.

"Бог е чул нашите молитви. Животът ми е вече изпълнен", коментира щастливата майка пред Франс Прес.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    35598

    1

    Izalina

    11.05 2016 в 13:24

    Ми то не пита. Дошло и е времето на женицата да се порадва :)
     
    X

    Българското оръжие за Украйна