Ремонтът на столичната улица „Николай Коперник“ в отсечката от бул. „Шипченски проход“ до ул. „Гео Милев“ започва от днес.
През миналото лято като първи етап бе изграден участъкът от бул. „Цариградско шосе“ до ул. „Шипченски проход“.
По време на строителните дейности сега ще бъде изградена нова подземна инфраструктура – канализация, водопроводи, топлопроводи, ел. мрежи, телекомуникационни мрежи и улично осветление. Ще бъде положена нова асфалтова настилка на пътните платна и ще бъдат изградени нови тротоари от унипаваж.
По време на строителството участъкът ще бъде затворен за движение на автомобили, а автобусите, обслужващи линия № 72, ще се движат по ул. „Коста Лулчев“.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен