Цяла нощ общински служители почистват центъра на София, където късно снощи се стигна до безредици след протеста.
По улиците все още има опожарени контейнери, съборени пътни знаци и разхвърлени отпадъци. Офисът на ГЕРБ е напълно унищожен и разграбен. На няколко места на булевардите "Васил Левски" и "Дондуков" има полицейски коли.
Движението на градския транспорт е възстановено. Трамвайите си движат по "Дондуков", движат се и тролеите по булевард "Васил Левски". В момента полицаите отцепват само района между паметника на Васил Левски и Софийска математическа гимназия, както и района на "Дондуков" за коли. Движат се само и единствено коли на хора, които живеят в района, тъй като в момента почистващи машини на Столичната община преминават през двата булеварда, за да почистят всички отломки от вчерашния протест. От полицията, уточниха, че след като бъде почистен булевардът, ще бъде възстановено и движението за автомобили, съобщи БГНЕС.
На много места по асфалта все още личат следи от опожарените кофи за смет.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен