Спират водата в части от Връбница и Кокаляне

OFFNews 10 декември 2019 в 05:38 1431 0
Спират водата в части от Връбница и Кокаляне

„Софийска вода” временно ще прекъсне водоснабдяването в части на столицата днес, съобщиха от дружеството. 

Строително-монтажни работи в кв. „Връбница“ 2 налагат спиране на водоподаването от 09:00 до 21:00 часа на бл. 608 вх. А, бл. 621, бл. 622, бл. 623, ул. „Острова“, бул. „Ломско шосе“ № 186, № 190, № 200, 61ОУ „Свети Свети Кирил и Методи“, ул. „Гайдарче“, ул. „Тричко Велев“.

Реконструкция на уличен водопровод на ул. „Петър Берон“ в с. Кокаляне налага спиране на водоподаването от 09:00 до 15:00 часа на Вилна зона „Кокалянски ханчета“. 

Ремонтните дейности ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа като максимално се ограничат зоните на евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването. 

Засегнатите от прекъсването на водата, могат да получат повече информация от Телефонния център на “Софийска вода” АД на телефон 0800 12121 или да следят за развитието на всички текущи теренни дейности в реално време чрез Виртуалния информационен център на дружеството - http://www.sofiyskavoda.bg/water_stops.aspx .

“Софийска вода” АД предварително се извинява на своите клиенти за причинените временни неудобства!

Интернет сайтът на дружеството (www.sofiyskavoda.bg) дава възможност на клиентите да се абонират за съобщенията за прекъсване на водоподаването. На електронната си поща те могат лично да получават информация за планираните спирания. Друг начин е да се възползват от безплатната услуга за известяване чрез СМС.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    X

    Как българските служби лъгаха в началото на войната - Фронтова линия с Камен Невенкин и Стоян Михалев