Смени в ръководството на Напоителни системи

OFFNews 10 June 2021 в 13:53 1887 0
Смени в ръководството на Напоителни системи

Променен е съставът на Съвета на директорите в „Напоителни системи“ ЕАД, съобщиха от пресцентъра на земеделското министерство.

Министърът на земеделието, храните и горите проф. Христо Бозуков е освободил Снежина Динева, Пламен Иванов и Силвия Русинова.

До провеждане на конкурси за членове на органа на управление на дружеството на техните места са назначени Димо Чопков, Георги Стоянов и Ангел Ангелов.

Назначеният одит е установил нередности и организационни пропуски в управлението на дружеството. За констатираните проблеми в „Напоителни системи“ ЕАД министър Христо Бозуков бе уведомен след възлагането на одитна проверка, започнала на 25 май 2021 г., съобщават от МЗХ.

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026