Сигнал за бомба опразни Съдебната палата в София

OFFNews 20 March 2017 в 09:39 2581 0
Сигнал за бомба опразни Съдебната палата в София

Снимка БНТ

Сигнал за бомба опразни Съдебната палата в София. Всички служители и посетители са изведени незабавно след сигнала. 

От МВР съобщиха, че сигналът за поставен взрив е подаден на тел. 112 в 8.36 часа. Хората в сградата са изведени в 9.10 часа.

Днес бяха насрочени две важни дела - срещу бившия шеф на Софийския апелативен съд и Военно-апелативен съд - София ген. Веселин Пенгезов и акушерката Емилия Ковачева.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026