Шофьорът, помел шест паркирани коли в София, е бивш шеф в Автомагистрали

OFFNews 03 November 2025 в 11:28 15365 5
Пиян помете 6 коли в София

Снимка Катастрофия в София

Пиян помете 6 коли в София

Шофьорът, който помете шест паркирани автомобила в центъра на София, е бивш шеф в „Автомагистрали“.

Водачът е инж. Филип Маркулиев, който е бил член на Съвета на директорите на компанията „Автомагистрали“, съобщи бТВ. 

Филип Маркулиев е бил назначен в съвета на директорите по времето на служебния кабинет на Стефан Янев. Два месеца по-късно, при правителството на Кирил Петков, е бил отстранен.

Според очевидец 42-годишният шофьор за малко не отнесъл и неговия автомобил. Твърди, че е дал показания, а дрегерът, с който е тестван шофьорът, отчел 1,7 промила алкохол.

Шофьорът казал, че управлявал колата си с не повече от 50 км/ч.

От СДВР потвърдиха, че шофьорът, причинил сблъсъка, е задържан, тъй като пробата му за алкохол е положителна. 

Виж още за:
    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    20472

    5

    случайно прочетох

    04.11 2025 в 11:23

    Боляло го е гърло и е жабурил алкохол за дезинфекция....

    -8795

    4

    Gunteer

    03.11 2025 в 19:19

    Не само инженер и бивш шеф, но и писател. Поне така твърдят архивите с много респектиращ списък от културни дейци. Не бях чувал досега за български писател с БМВ.

    2800

    3

    Юда

    03.11 2025 в 16:37

    Да почнеме залог колко бързо ще го пуснат от панделата?

    1315

    2

    Mumko

    03.11 2025 в 12:45

    И застрахователите само като го погнат ще му се види нанагорно. При тях няма 0.5 а всичко на 0 е недопустимо. А щетите не са малки. Един апартамент си отиде....

    -1243

    1

    Октим

    03.11 2025 в 12:10

    Не се учудвам, както и от факта, че със сигурност нищо няма да му се случи ...
     
    X

    Бензин няма. Фронтова линия с Камен Невенкин 17.06.2026