Шофьорът, който помете шест паркирани автомобила в центъра на София, е бивш шеф в „Автомагистрали“.
Водачът е инж. Филип Маркулиев, който е бил член на Съвета на директорите на компанията „Автомагистрали“, съобщи бТВ.
Филип Маркулиев е бил назначен в съвета на директорите по времето на служебния кабинет на Стефан Янев. Два месеца по-късно, при правителството на Кирил Петков, е бил отстранен.
Според очевидец 42-годишният шофьор за малко не отнесъл и неговия автомобил. Твърди, че е дал показания, а дрегерът, с който е тестван шофьорът, отчел 1,7 промила алкохол.
Шофьорът казал, че управлявал колата си с не повече от 50 км/ч.
От СДВР потвърдиха, че шофьорът, причинил сблъсъка, е задържан, тъй като пробата му за алкохол е положителна.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
20472
5
04.11 2025 в 11:23
-8795
4
03.11 2025 в 19:19
2800
3
03.11 2025 в 16:37
1315
2
03.11 2025 в 12:45
-1243
1
03.11 2025 в 12:10
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
В ПП не знаели, че се формира ИК за издигане на Гюров за президент
Откриха мъртва обявената за издирване туристка в Пирин
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк