"Наблюдаваме с интерес и безпокойство опитите на властта да изсипе на барикадата в Крушаре националистически и маргинални структури, които са в управлението на страната" - алармират протестиращите заради избиването на домашните прасета в село Крушаре.
Те изпратиха отворено писмо до медиите, в което се казва още, че действията доказват, че "проблемът на управлението не е чумата, а ние. Хората могат да бъдат обезсърчени, лъгани, заплашвани, но не и дълго. Ние оставаме на барикадата. Грозните и „свинливите“ имат същия проблем като умните и красивите - неграмотното и корумпирано управление".
Исканията им за спиране на избиването на здрави животни и за предприемането на адекватни мерки остават валидни.
Блокадата остава, заявяват хората, обявили гражданско неподчинение.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни