Плесници и вербална агресия – това се вижда на видеоклипове, заснети в Центъра за настаняване от семеен тип за деца и младежи с увреждания на ул. „Хризантема“ в Габрово. Кадрите станаха достояние на медиите след междуличностен конфликт и обвинения сред персонала на центъра, съобщава bTV.
Кадрите, които бяха предоставени днес на медиите на флашка, са заснети през 2016 и 2017 г.
Разкритията прави ръководителят на центровете за настаняване „Хризантема” и „Мирни дни” Маринела Лазарова, след като подчинени ѝ пращат проверка.
На кадрите се чуват заплахи от страна на жените, които работят в дома, вижда се и че посягат на децата.
"На видеозаписите се вижда вербална агресия, плесници. Лично аз не съм ставала свидетел. Мисля, че резонно са се пазили, когато аз съм била в центъра", твърди Маринела Лазарова.
В момента в „Хризантема” са настанени седем деца и трима младежи с увреждания.
Днес в центъра влязоха проверяващи от отдел „Закрила на детето”. Проверка по случая прави и прокуратурата.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Pornhub разкри руската братушка: Гледат основно трансджендър порно
Насилник крещял на жена си, докато я пребива: Аз казах ли ти, че ако ме излъжеш, ще те убия
''Зелено движение'' предлага намаляване на възрастта за гласуване от 18 на 16 години
''Зелено движение'' предлага намаляване на възрастта за гласуване от 18 на 16 години