Намериха камера в дамската тоалетна на Природоматематическата гимназия "Гео Милев" в Стара Загора.
За това са сигнализирали пред БНТ разтревожени родители.
Група ученички са забелязали устройството. Те се обърнали към директорката на училището и направили група във Фейсбук, за да предупредят съучениците си.
Камерата не е предавала пряко онлайн, записите се съхраняват на карта с памет. Тя е иззета от органите на реда.
Родителите казват, че децата се притесняват да отидат на училище.
Към момента не са намерени други неправомерно поставени камери в училището.
Предстои да се разбере кой е сложил камерата в дамската тоалетна.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес