Половин София остава без топла вода днес и утре, съобщиха от "Топлофикация София" ЕАД. Спирането на топлоподаването се налага поради необходимостта от извършването на ремонти на съоръжения в ТЕЦ "София Изток".
Засегнати ще бъдат жителите на ж.к."Г.Милев", ж.к. "Слатина", ж.к. "Дружба", ж.к. "Яворов", ж.к. "Изток", ж.к. "Дианабад", ж.к. "Младост", ж.к. "Дървеница", ж.к. "Студентски град", ж.к. "Подуене", кв. "Лозенец", кв. "Иван Асен II", кв. "Врана-БАН", кв. "Къро", БАН-7километър, Промишлен район, ВЕЦ "Симеоново", Зоологическа градина и Резиденции, МВР – Симеоново.
За да се минимизира неудобството, "Топлофикация София" ЕАД съчетава тези ремонти с планирания от "Булгартрансгаз" ЕАД за същия период ремонт на основни газопроводи, захранващи дружеството.
Компанията е осигурила необходимите екипи от специалисти и оборудване, за да бъдат извършени планираните дейности в рамките на посочените срокове. Компанията поднася своите извинения на засегнатите клиенти.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни