Колчета с височина 60 см. сменят перките по Графа.
Това реши експертният съвет към НАГ за новите ограничители по столичната улица "Граф Игнатиев". По-рано днес специалистите заедно с главния архитект Здравко Здравков и зам.-кмета по транспорт Дончо Барбалов тестваха два варианта за ограничители пред градината "Св. Седмочисленици" - чугунените колчета и кабъри.

Снимка: Александра Маркарян/OFFNews
От Съюза на слепите са били категорично против "копчетата". Според граждани те са и доста хлъзгави.
Очаква се премахването на перките да стане до края на месеца, като едновременно с това ще бъдат монтирани новите колчета.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
14067
4
10.04 2019 в 08:39
18016
3
09.04 2019 в 20:47
18107
2
09.04 2019 в 20:29
8547
1
09.04 2019 в 17:13
И как с лека ръка се харчат чужди пари.
Отврат!
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие