"На магистрала "Тракия" от София до Пловдив има постоянно задръстване заради няколко катастрофи. Има хиляди блокирани коли и никой, абсолютно никой не предупреждава да се ползват обходи," пише кореспондент на OFFNews.
Заради силния дъжд се е образувал огромен аквапланинг, който крие големи опасности. Според шофьори "водното огледало" е на 500 метра след тунела, писаха няколко информационни сайта.
Катастрофата, която блокира магистралата се е случила в района на "Траянови врата" и е била между ТИР и лек автомобил. Движението се извършва в аварийната лента.
Заради засиления трафик и снега днес по пътищата на България е изключително опасно. Преди минути от Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ) предупредиха, че временно движението по път I-1 Благоевград – Кресна се осъществява двупосочно в една лента поради ПТП.
Инцидент е станал и на път ІІ-84 с. Варвара - Велинград, където временно движението се осъществява двупосочно в една лента поради ПТП.
"Поради снеговалеж временно е ограничено движението на тежкотоварни автомобили с ремаркета и полуремаркетао по третокласни пътища в Смолянска област. Ограничено е движението по път II-37 Батак -Доспат ; по път III-197 Доспат - Борино - Тешел и път lll-866 Девин - Михалково", поясниха от АПИ.
Както OFFNews писа, рано тази сутрин ограничения бяха въведени и през Троянския проход, както и през проходите "Рожен" и "Превала".
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
12525
1
21.12 2024 в 22:22
нашите великолепни специалисти ги биваше само да сторят прави линии в пустините на Ирак и Либия.
деа долните некадърни престъпници, деа.
МЗ най-сетне забеляза огромните директорски заплати в държавните болници
Радев: Турция е съгласна да предоговори ''Боташ'', защото иска да задълбочим сътрудничеството си
Радев: Турция е съгласна да предоговори ''Боташ'', защото иска да задълбочим сътрудничеството си
Избор: ПБ подкрепя Шествие за семейството
Избор: ПБ подкрепя Шествие за семейството