Знаковият за катарската столица хотел „Шератон“ ще бъде осветен за няколко часа в деня на националния ни празник 3-ти март с цветовете на българския трикольор.
Събитието се реализира за втора поредна година със съдействието на посолството ни в Доха и е поздрав за всички българи и приятели на България в Държавата Катар.
Българската общност в страната наброява около 250 души, а директните полети от София до Доха през последните 12 години превърнаха катарската столица в привлекателна туристическа и транзитна дестинация, чието летище осигурява връзка за българските граждани и бизнес с над 140 световни дестинации, съобщават от дипломатическата ни мисия в Катар.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен