Районът около Националният стадион “Васил Левски” и Министерство на спорта е почистен след погрома снощи.
Столичната ул. "Гурко", която снощи бе арена на сблъсъците между протестиращите футболни фенове и полицията, е даже по-чиста от съседните улици.
На улицата обаче има счупени коли, изтръгнати антипаркинг колчета, изгорял полицейски бус. Стъклата по витрините на Министерството на младежта и спорта са изпочупени.
Градският транспорт се движи нормално.
Заради протеста снощи временно бе затворено движението по бул.“Цар Освободител“ от бул.“Евлоги и Христо Георгиеви“ до бул.“Васил Левски“ и по бул.“Евлоги и Христо Георгиеви“ от Орлов мост до ул.Граф Игнатиев“ Превозните средства се движеха по обходни маршрути.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия