Основната част от протестиращите срещу правителството дойдоха с автобуси от всички кътчета на страната, организирани от ДПС.
Десетки превозни средства паркираха по бул. "Дондуков" в столицата и затрудниха допълнително и без друго натоварения трафик в центъра на София.
"Екскурзиантите" още при слизането си получиха знамена - националния флаг и този на ЕС, а също така и сандвич във франзела. Така пред храм-паметника Св. Александър Невски протестът съчета полезното с приятното - десетки изгладнели депесари лакомо заръфаха хлебчетата, видя репортер на OFFNews.

Хората си признаха, че сандвичите и минералната вода са армаган от ДПС.
"Ти искаш ли сандвич", предложи организатор на раздаването на храната на репортер на OFFNews.
Веднага пред цялото пространство пред Александър Невски протестиращите срещу кабинета хвърлиха по земята празните бутилки от минерална вода.

От партията на Костадин Костадинов "Възраждане" изтеглиха хората си от митинга, на който депесарите определено бяха в пъти повече от тях. Вероятно хората на Копейкин все пак са усетили, че си навличат имиджова щета, протестирайки рамо до рамо с депесарите.



































Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
5767
2
22.06 2022 в 21:08
1505
1
22.06 2022 в 19:09
Новата Златка Костя Копейкин ще се закопае и повече няма да влезе в София.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други
Андрей Гюров: ЦИК се опита да повтори Костинбродската афера