Делото САПАРД пак в съда

OFFNews 23 January 2014 в 07:48 2126 0
Марио Николов. Снимка: Сергей Антонов
Марио Николов. Снимка: Сергей Антонов

Делото за източване на 7,5 млн. лева от предприсъединителната програма САПАРД влиза отново в съда днес.

Процесът, по който обвиняеми са Людмил Стойков, Марио Николов и още петима, ще се гледа от състав на специализирания наказателен съд.

На първа инстанция Марио Николов получи 12 години затвор, а съпругата му - 5 години. През лятото на 2012 година всичките 7 присъди бяха отменени, а делото беше върнато в досъдебна фаза заради процесуални нарушения при изготвяне на обвинителния акт.

 

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото