Дългият уикенд започва със слънце, максималните температури ще са между 26° и 31°. Хубаво време се очаква до 15 септември, ще бъде без валежи и сравнително топло.
Днес ще духа слаб, в източните райони до умерен североизточен вятър. Над Черноморието ще е предимно слънчево. Ще духа до умерен североизточен вятър. Максимални температури на въздуха 25°-27°, температурата на морската вода е около 25°, според прогнозата на НИМХ. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
Над планините ще преобладава слънчево време с временни увеличения на облачността, по-значителни над западните райони. Ще се задържи почти без валежи. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 20°, на 2000 метра – около 12 градуса.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
МЗ най-сетне забеляза огромните директорски заплати в държавните болници
Радев: Турция е съгласна да предоговори ''Боташ'', защото иска да задълбочим сътрудничеството си
Радев: Турция е съгласна да предоговори ''Боташ'', защото иска да задълбочим сътрудничеството си
Избор: ПБ подкрепя Шествие за семейството