Водещата на bTV Ани Салич се присъединява към екипа на Нова телевизия.
Ани Салич ще работи по изцяло нов проект с благотворителна насоченост, който ще се появи в ефира на Нова ТВ през пролетта, съобщават от телевизията.
Салич е едно от емблематичните имена в bTV. Тя е поредният успешен член от екипа на телевизията, който я напуска след дълги години работа. Преди нея това направиха водещите на сутрешния блок Ани Цолова и Виктор Николаев, разследващата журналистка Миролюба Бенатова и репортера Ивайло Везенков.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел