В село Места, община Банско, тази неделя балотаж ще има, но в него ще участва само един от претендентите за кметския стол, пише БНТ.
Тази неделя на втория тур един срещу друг трябваше да се изправят Елена Байрактарова (ГЕРБ) и Георги Тосков (НДСВ).
В ранния следобед днес Елена Байрактарска е подала заявление до Общинска избирателна комисия – Банско, че се отказва от надпреварата.
Въпреки това избори в селото в неделя ще има. Очаква се само Байрактарска да бъде премахната от бюлетината.
Очаква се по-късно днес Общинската избирателна комисия да вземе решение по казуса. То ще бъде изпратено до ЦИК, която трябва да даде указания.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел