75 индивидуални гимнастички и 19 ансамбъла са заявили участие на Световната купа по художествена гимнастика в София, която ще се проведе от 26 до 28 март в "Арена Армеец".
Вчера приключиха дефинитивните заявки за надпреварата и днес те бяха изпратени от Международната федерация по гимнастика (ФИГ) в офиса на БФХГ.
В София ще пристигнат грации от 41 държави, сред които Русия, Украйна, Италия, Беларус, Испания, Бразилия, Азербайджан, Израел, Япония, Франция, Германия, Гърция, Турция, Сърбия, Мексико, Португалия, САЩ и други.
България ще бъде представена от две индивидуални гимнастички и ансамбъл жени.
Състезанието е планирано да се проведе без публика на този етап заради пандемията от коронавирус.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни