Френският защитник на Левски Седрик Унтонджи сподели след поражението с 0:2 от ЦСКА в последното "вечно дерби" за сезона, че желае иска да остане в отбора и през следващия сезон, но това не зависи само от него.
“Много труден мач, дерби. Победиха ни. Феновете бяха страхотни. Благодаря им! Бяха с нас във всеки един мач. Не знам. Футболът е труден, всичко се променя", каза Унтонджи.
"Може би бяхме уморени. Труден мач. Не знам, понякога си изморен. Надявам се, че отново ще играя за Левски, но ще видим какво ще стане. Желанието ми е да остана, но не зависи само от мен. Ще видим какво ще стане”, добави още французинът.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия