Нападателят на Левски Сержиу Буш ще поднови тренировки следващата седмица. Таранът се възстановява от мускулна контузия и най-вероятно ще бъде готов за игра след паузата в първенството следващия месец, пише "Тема спорт".
През тази кампания нападателят загуби титулярното си място за сметка на Станислав Костов. Чужденецът взе участие в 5 мача в Първа лига, в които така и не успя да се разпише.
Той кара втория си сезон на "Герена". Общо за Левски има 45 мача и 13 гола. Очаква се на пълни обороти от неделя да тренират бразилското крило Паулиньо и естонския халф Богдан Вашчук.
Иначе "сините" посрещат днес Верея в мач от поредния кръг на Първа лига, а с оглед добрите игри на отбора, стадион "Георги Аспарухов" очаква над 10 000 зрители.
До вчера бяха продадени 8000 талона, а отпечатаните пропуски за сектор "А" са разпродадени, което ще рече близо 6000 - толкова е капацитетът на трибуната след ремонта.
Известно е, че като жест към привържениците на отбора, ръководството пусна билети със символична цена от по 1 лев. Преди мача са предвидени доста забавни игри за хората.



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Pornhub разкри руската братушка: Гледат основно трансджендър порно
Насилник крещял на жена си, докато я пребива: Аз казах ли ти, че ако ме излъжеш, ще те убия
''Зелено движение'' предлага намаляване на възрастта за гласуване от 18 на 16 години
''Зелено движение'' предлага намаляване на възрастта за гласуване от 18 на 16 години