Младият талант на Левски Мартин Детелинов Петков продължи договора си с 26-кратните шампиони до лятото на 2023 година.
Футболистът е част от първия отбор на "сините" от сезон 2018/2019 година. Изиграл е 18 мача, в които е отбелязал 2 гола. Юношески национал на България до 19 години.
По-рано днес друг талант на Левски - Иван Андонов подписа професионален договор с родния си клуб. Контрактът на вратаря е за срок от три години – до 31 декември 2022 година.
Андонов е роден на 27 декември 2003 година в София. Състезава се за отбора до 17 години на Академия „Левски“, като до този момент е изиграл 15 мача в Елитната юношеска група до 17 години.
Вратарят е част от юношеския национален отбор на България до 17 години.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни