Левски хвърли око на френски бек

OFFNews 31 August 2018 в 11:20 1384 0
Левски хвърли око на френски бек

Левски прави опити да привлече 23-годишния французин Дамиен Дюсо, пише холандското издание Gelder Lander, цитирано от Гол.бг. Младокът играе като десен бек и се води собственост на белгийския Сент Трюйден. Наскоро е бил пред трансфер в холандския Де Граафшап, но сделката е пропаднала.

Бившият младежки национал на Франция е искан още от белгийския Шарлероа и носителя на Купата на Германия Айнтрахт Франкфурт. Това означава, че на „сините” ще им бъде трудно да се преборят за подписа на защитника.

Милош Цветкович е титулярен десен бек в Левски и Дюсо е гласен за негова алтернатива. Французинът обаче вероятно ще предпочете да си намери отбор, където да е по-често на терена отколкото на пейката на "Герена".

Виж още за:
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    Надежда Нейнски: Хората обичат само смелите