Левски приключи своя първи лагер в Добринище.
Днес "сините" отново тренираха двуразово, а утре тимът на Петър Хубчев се прибира в София, като за неделя треньорският щаб е предвидил занимание на стадион "Виваком Арена Георги Аспарухов"
Втората част от предсезонната подготовка стартира на 18.06.2019 година, когато отборът ще отпътува за Австрия. Там "сините" ще останат до 02.07.2019.
Предвидените контроли на австрийска земя са следните:
23.06. срещу Ред Бул Бразил
25.06. срещу Зенит (Санкт Петербург)
01.07. срещу Тюркгюджю-Атаспор (Мюнхен)
02.07. срещу Йънг Бойс
На 03.07 тимът се прибира и ще се подготвя в София до началото на официалните срещи.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни