Мадрид е под строга карантина заради COVID-19

OFFNews 03 October 2020 в 09:34 6873 0
Мадрид е под строга карантина заради COVID-19

В Мадрид влезе в сила строга карантина заради разпространението на коронавируса, предаде Би Би Си. 

Ограничава се влизането и излизането в испанската столица. 

Хората нямат право да влизат и да излизат от града. Баровете и ресторантите не могат да обслужват след 22 часа. На закрито могат да се събират до шест човека. 

Ограниченията влязоха в сила от снощи в 22 часа местно време. 

Мерките важат и за още девет града около Мадрид. 

За последните 24 часа в Испания са регистрирани нови 3 722 случаи на коронавирус, а починалите са 113. 

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Българското оръжие за Украйна