Спасен от удавяне сърбин почина на път за болницата, съобщи burgasinfo.
Вчера в 10:30 часа спасителите на охраняем плаж в Приморско са извадили от водата давещ се сърбин. Когато го извадили, той бил жив, но в безсъзнание.
Веднага пристигнала бърза помощ. Медицинския екип му оказал първа помощ и потеглили към болницата в Бургас. По пътя обаче 54-годишният мъж починал. Смъртта му е констатирана в бургаската "Шокова зала".
Сърбинът е влязъл в страната ни на 27-ми август през Калотина като организиран турист. Бил е настанен в хотел в ММЦ- Приморско, откъдето днес е трябвало да отпътува за родината си.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия