Удавник от Сърбия почина на път за болницата

Мадлен Шишманова 01 September 2012 в 14:10 1833 0
9-годишен се удави в необезопасена селска шахта. Снимка:БГНЕС
9-годишен се удави в необезопасена селска шахта. Снимка:БГНЕС

Спасен от удавяне сърбин почина на път за болницата, съобщи burgasinfo.

Вчера в 10:30 часа спасителите на охраняем плаж в Приморско са извадили от водата давещ се сърбин. Когато го извадили, той бил жив, но в безсъзнание.

Веднага пристигнала бърза помощ. Медицинския екип му оказал първа помощ и потеглили към болницата в Бургас. По пътя обаче 54-годишният мъж починал. Смъртта му е констатирана в бургаската "Шокова зала".

Сърбинът е влязъл в страната ни на 27-ми август през Калотина като организиран турист. Бил е настанен в хотел в ММЦ- Приморско, откъдето днес е трябвало да отпътува за родината си.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    Българското оръжие за Украйна