От 11 ч. до 18 ч. днес без вода ще са доста хора в центъра на София заради подмяна на тръби в района, съобщиха от "Софийска вода".
На сухо ще са живеещите на улиците “Г. С. Раковски”, “Граф Игнатиев”, “Дякон Игнатий” и бул. “Цар Освободител”.
Ако се наложи ремонтните работи да продължат над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноски, разположени на кръстовището на ул. „Иван Вазов” и ул. „Георги Бенковски”.
Концесионерът обещават, че ремонтите ще осигурят по-добро качество на услугата и ограничат евентуални бъдещи спирания на водата заради аварии.
Тръбите в центъра на София са много стари, което води да чести аварии и лошо качество на питейната вода.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес