13-годишен се обеси на дърво

Ивелина Петрова 18 March 2012 в 12:00 1656 0
Снимка: БГНЕС
Снимка: БГНЕС
13-годишно момче се обеси на крайпътно дърво между родното си село Дибич и Илия Блъсково. Извършен е оглед от разследващ полицай, експерт-криминалист и съдебен лекар, при който не са установени данни за насилствена смърт. Тъйнейджърът не е оставил предсмъртно писмо. Води се разследване за мотивите за крайното решение, обявиха местните полицаи. Все още не е ясно и нищо за личния му живот, нито състоянието на родителите му. Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Как се пише змейска сага? Авторът на